preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Tražilica


Raspored sati

ZA UČENIKE

ZA NASTAVNIKE

(objavljeno 23.5.2020.)

Raspored zvona

Prije podne / "A" smjena

1. sat  07:10 - 07:55
2. sat 08:00 - 08:45
3. sat 08:50 - 09:35
4. sat 09:50 - 10:35
5. sat  10:40 - 11:25
6. sat 11:30 - 12:15
7. sat 12:20 - 13:00

 

Poslije podne / "B" smjena

1. sat 13:15 - 13:55
2. sat 14:00 - 14:45
3. sat 14:50 - 15:35
4. sat 15:50 - 16:35
5. sat  16:40 - 17:25
6. sat 17:30 - 18:15
7. sat 18:20 - 19:05

 

Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Korisne stranice

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 11. 2011.

Ukupno: 302228
Ovaj mjesec: 987
Ovaj tjedan: 135
Danas: 45
Termini informacija

Termini informacija za roditelje 2019./2020.

  Nastavnik A smjena B smjena URED e-mail

1.

Dino Alegić

utorak, 5.sat

utorak, 4.sat

39/1

dino.alegic@skole.hr

2. Davor Balentić četvrtak, 3.sat  četvrtak, 4.sat 36/1 davor.balentic@skole.hr
3. Mirna Bence-Milić srijeda, 4.sat srijeda, 4.sat 18/1 ili 25/1 mirna.bence-milic@skole.hr
4. Goran Benšić srijeda, 5.sat četvrtak, 5.sat 42/1 goran.bensic@skole.hr
5. Davor Bičvić četvrtak, 4.sat četvrtak, 4.sat 3/1 davor.bicvic@skole.hr
6. Marin Bilić petak, 4.sat petak, 4.sat 39/1 marin.bilic6@skole.hr
7. Matko Boras utorak, 4. sat utorak, 5. sat 18/1 matko.boras@skole.hr
8. Ines Burazin petak 6.sat srijeda, 5.sat 42/1 ines.burazin@skole.hr
9. Inga Čunović srijeda 4.sat srijeda 6.sat 18/1 inga.cunovic@skole.hr
10. Inoslav Damjanović četvrtak, 6.sat petak, 4.sat 16/1 inoslav.damjanovic@skole.hr
11. Daniel Dekany petak, 6.sat petak, 6.sat 35/2 daniel.dekany@skole.hr
12. Tomislav Dješka srijeda 6.sat srijeda 6.sat 17/P tomislav.djeska@skole.hr
13. Ivana Dodig četvrtak, 5.sat četvrtak, 5.sat 10/1 ivana.dodig4@skole.hr
14. Bojana Dolančić utorak, 5.sat četvrtak, 6.sat 14/1 bojana.dolancic@skole.hr
15. Ivana Dugandžić ponedjeljak, 5.sat ponedjeljak, 5.sat 14/1 ivana.dugandzic@skole.hr
16. Pal Đeke srijeda 2.sat ponedjeljak, 4.sat 23/1 pal.deke@skole.hr
17. Mario Fridl ponedjeljak, 4.sat ponedjeljak, 5.sat 23/1 mario.fridl@skole.hr
18. Željko Grbavac četvrtak, 2.sat četvrtak, 4.sat 36/1 zeljko.grbavac@skole.hr
19. Larisa Hosu četvrtak, 3.sat utorak, 5.sat 18/1 larisa.hosu@skole.hr
20. Valentina Hrastinski petak, 5.sat petak, 5.sat 21/1 valentina.hrastinski@skole.hr
21. Marina Hrnjak ponedjeljak, 2.sat ponedjeljak, 5.sat 10/1 marina.hrnjak@skole.hr
22. Filip Jukić petak, 4.sat petak, 4.sat 45/1 filip.jukic3@skole.hr
23. Željka Jukić srijeda 5.sat srijeda 5.sat 33/1 zeljka.jukic@skole.hr
24.

Ivana Kanaet

petak, 4.sat petak, 4.sat 21/1 ivana.kanaet@skole.hr
25. Željko Komlenac ponedjeljak, 6.sat ponedjeljak, 6.sat 14/1 zeljko.komlenac@skole.hr
26. Danijel Kovačević ponedjeljak, 6.sat ponedjeljak, 4.sat 36/1 danijel.kovacevic4@skole.hr
27. Mirna Lučić petak, 4.sat petak, 4.sat 42/1 mirna.lucic4@skole.hr
28. Kristina Ljubić srijeda, 4.sat srijeda, 4.sat 10/1 kristina.ljubic@skole.hr
29. Dominik Mihaljević petak, 4.sat petak, 4.sat 10/1 dominik.mihaljevic3@skole.hr
30. Sanja Milošević ponedjeljak, 5.sat srijeda, 4.sat 26/1 sanja.milosevic@skole.hr
31. Goran Pačarek četvrtak, 6.sat petak 5. sat 23/1 goran.pacarek@skole.hr
32. Marija Pavelić srijeda, 4.sat- 33/1 četvrtak, 6.sat – 3/2 33/1 ili 3/2 marija.pavelic3@skole.hr
33. Domagoj Perlić srijeda, 5.sat srijeda, 5.sat 16/1 domagoj.perlic@skole.hr
34. Antun Plaščak utorak, 7.sat srijeda, 5.sat 36/1 antun.plascak@skole.hr
35. Dalibor Rašić srijeda, 5.sat srijeda, 5.sat 3/1 dalibor.rasic@skole.hr
36. Darko Rogina utorak, 5.sat utorak, 5.sat 3/1 darko.rogina@skole.hr
37. Lucija Saulić utorak, 3.sat utorak, 6.sat 14/1 lucija.saulic@skole.hr
38. Snježana Sebešić ponedjeljak, 4.sat ponedjeljak, 4.sat 33/1 snjezana.sebesic@skole.hr
39. Mario Slivka srijeda, 3.sat ponedjeljak, 4.sat 39/1 mario.slivka@skole.hr
40. Davor Starčević petak, 5.sat četvrtak, 6.sat 23/1 davor.starcevic1@skole.hr
41. Ljubomir Sturko petak, 3.sat četvrtak, 4.sat 45/1 ljubomir.sturko@skole.hr
42. Mirela Unukić utorak, 4.sat utorak, 4.sat 45/1 mirela.unukic@skole.hr
43. Vinko Zlomislić utorak, 3.sat petak, 5.sat 21/1 vinko.zlomislic@skole.hr
 

Dnevna satnica

Prije podne / "A" smjena

1. sat 07:10 - 07:55
2. sat 08:00 - 08:45
3. sat 08:50 - 09:35
4. sat 09:50 - 10:35
5. sat  10:40 - 11:25
6. sat 11:30 - 12:15
7. sat 12:20 - 13:00

Poslije podne / "B" smjena

1. sat 13:15 - 13:55
2. sat 14:00 - 14:45
3. sat 14:50 - 15:35
4. sat 15:50 - 16:35
5. sat  16:40 - 17:25
6. sat 17:30 - 18:15
7. sat 18:20 - 19:05

 

 


Virtualna šetnja

Naši EU projekti

Naši učenici i nastavnici su putovali u sklopu Comenius i Erasmus+ projekata.

Pogledajte gdje smo sve bili !


Solarna kuća
 

HTEC


Kutak za učenike


Kutak za nastavnike


 


Mapa praktične nastave


Natjecanje


D2.4 - Majstorska škola


European School Company


FAQ
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Da li treba učiti nove tehnologije (CNC, CAD, CIM...)?





Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju