preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Tražilica


Raspored zvona

Prije podne / "A" smjena

1. sat  07:10 - 07:55
2. sat 08:00 - 08:45
3. sat 08:50 - 09:35
4. sat 09:50 - 10:35
5. sat  10:45 - 11:25
6. sat 11:30 - 12:15
7. sat 12:20 - 13:00

 

Poslije podne / "B" smjena

1. sat 13:15 - 13:55
2. sat 14:00 - 14:45
3. sat 14:50 - 15:35
4. sat 15:50 - 16:35
5. sat  16:45 - 17:25
6. sat 17:30 - 18:15
7. sat 18:20 - 19:00

 

Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 11. 2011.

Ukupno: 123207
Ovaj mjesec: 4056
Ovaj tjedan: 1497
Danas: 15
Korisne stranice

 

Termini informacija
 

U nastavku se nalaze termini informacija  za školsku godinu 2016./2017.

 

Nastavnik

A – smjena

B - smjena

1

Dino Alegić

Petak 850

Petak 1450

2

Davor Balentić

Utorak 950

Utorak 1550

3

Mirna Bence-Milić

Ponedjeljak 950

Ponedjeljak 1550

4

Goran Benšić

Ponedjeljak 1040

Ponedjeljak 1640

5

Marin Bilić

Srijeda 1040

Petak 1640

6

Davor Bičvić

Ponedjeljak 850

Četvrtak 1820

7

Matko Boras

Utorak 1040

Utorak 1640

8

Ranka Čičovački

Četvrtak 850

Četvrtak 1450

9

Inga Čunović

Srijeda 950

Srijeda 1400

10

Inoslav Damjanović

Petak 1640

Ponedjeljak 1820

11

Daniel Dekany

Petak 1040

Petak 1640

12

Tomislav Dješka

Utorak 950

Utorak 1550

13

Ivana Dodig

Četvrtak 1040

Četvrtak 1640

14

Pal Đeke

Srijeda 950

Srijeda 1550

15

Mario Fridl

Srijeda 850

Srijeda 1450

16

Amanda Glavaš

Ponedjeljak 1130

Ponedjeljak 1730

17

Željko Grbavac

Utorak 950

Utorak 1820

18

Larisa Hosu

Utorak 850

Utorak 1450​

19

Marina Hrnjak

Utorak 1130

Utorak 1730

20

Filip Jukić

Srijeda 950

Srijeda 1550

21

Ivana Kanaet

Ponedjeljak 1040

Četvrtak 1730

22

Danijel Kovačević

Ponedjeljak 1040

Ponedjeljak 1640

23

Dominik Mihaljević

 Ponedjeljak 855

 Ponedjeljak 1455

24

Sanja Milošević

Utorak  1040

Utorak 1550

25

Marija Pavelić

Srijeda 1220

Srijeda 1820

26

Goran Pačarek

Četvrtak 1130

Četvrtak 1730

27

Antun Plaščak

Srijeda 950

Srijeda 1450

28

Dalibor Rašić

Utorak  850

Utorak 1450

29

Darko Rogina

Četvrtak 800

Utorak 1730

30

Snježana Sebešić

Utorak  850

Utorak 1450

31

Mario Slivka

 Utorak 950

 Utorak 1550

32

Davor Starčević

Ponedjeljak 850

Ponedjeljak 1450

33

Ljubomir Sturko

Petak 850

Petak 1450

34

Mirela Unukić

Ponedjeljak 1040

Utorak 1450

35

Đurđica Vranješević

Utorak 1215

Utorak 1450

36

Vinko Zlomislić

Utorak 1130

Utorak 1730

 

 

Virtualna šetnja

Kutak za učenike


Kutak za nastavnike


Mapa praktične nastave


GeneHaas Foundation


 


Natjecanje


D2.4 - Majstorska škola


European School Company


FAQ
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Da li treba učiti nove tehnologije (CNC, CAD, CIM...)?





Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju