preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Tražilica


Raspored zvona

Prije podne / "A" smjena

1. sat  07:10 - 07:55
2. sat 08:00 - 08:45
3. sat 08:50 - 09:35
4. sat 09:50 - 10:35
5. sat  10:45 - 11:25
6. sat 11:30 - 12:15
7. sat 12:20 - 13:00

 

Poslije podne / "B" smjena

1. sat 13:15 - 13:55
2. sat 14:00 - 14:45
3. sat 14:50 - 15:35
4. sat 15:50 - 16:35
5. sat  16:45 - 17:25
6. sat 17:30 - 18:15
7. sat 18:20 - 19:00

 

Kalendar
« Lipanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 17. 11. 2011.

Ukupno: 123094
Ovaj mjesec: 3943
Ovaj tjedan: 1384
Danas: 385
Korisne stranice

 

Djelatnici

Ravnatelj

Ivan Adrić 

Stručne suradnice

Suzan Berecki 

 pedagoginja

Martina Plaščak 

 knjižničarka

Stručno razvojna služba

Dalibor Rašić 

 voditelj nastave, profesor strojarske grupe predmeta 

Darko Rogina 

 voditelj praktične nastave, profesor strojarske grupe predmeta

Davor Bičvić 

 voditelj praktične nastave, profesor strojarske grupe predmeta 

Tomislav Dješka 

 voditelj školske radionice, profesor strojarske grupe predmeta 

Profesorice, profesori i učitelji

Dino Alegić 

 profesor strojarske grupe predmeta

Darko Avramek 

 stručni učitelj

Davor Balentić 

 profesor strojarske grupe predmeta

Mirna Bence-Milić 

 profesorica hrvatskog jezika i književnosti

Goran Benšić 

 profesor matematike

Marin Bilić 

 profesor strojarske grupe predmeta

Matko Boras 

 profesor povijesti

Ranka Čičovački 

 profesorica matematike

Inga Čunović 

 profesorica hrvatskog jezika i književnosti

Inoslav Damjanović 

 profesor tjelesne i zdravstvene kulture

Daniel Dekany 

 profesor geografije

Ivana Dodig 

 profesorica engleskog i njemačkog jezika

Pal Đeke 

 profesor strojarske grupe predmeta

Ivica Ferenc 

 stručni učitelj

Mario Fridl 

 profesor strojarske grupe predmeta

Amanda Glavaš 

 profesorica matematike

Željko Grbavac 

 profesor strojarske grupe predmeta

Larisa Hosu 

 profesorica kemije

Marina Hrnjak 

 profesorica engleskog i njemačkog jezika

Filip Jukić 

 profesor elektrotehnike i računalstva

Ivana Kanaet 

 profesorica matematike i fizike

Ivan Komušanac 

 stručni učitelj

Dalibor Maganić 

 stručni učitelj

Dominik Mihaljević 

 profesor engleskog jezika

Sanja Milošević 

 profesorica tjelesne i zdravstvene kulture

Goran Pačarek 

 profesor strojarske grupe predmeta

Marija Pavelić 

 profesorica hrvatskog jezika i književnosti

Antun Plaščak 

 profesor strojarske grupe predmeta

Vale Primorac 

 stručni učitelj

Snježana Sebešić 

 profesorica hrvatskog jezika i književnosti

Mario  Slivka 

 profesor strojarske grupe predmeta

Ljubomir Sturko 

 vjeroučitelj

Davor Starčević 

 profesor strojarske grupe predmeta

Kristijan Švitek 

 stručni učitelj

Mirela Unukić 

 profesorica matematike i računalstva

Đurđica Vranješević 

 profesorica politike i gospodarstva i etike

Vinko Zlomislić 

 profesor elektrotehnike

Željko Zozoli 

 stručni učitelj

Tajništvo i računovodstvo

Darko Jovičić 

 tajnik / pravnik

Marija Pap 

 računovodstvena referentica

Ivanka Novković- Narandžić 

 administratorica /blagajnica

Služba održavanja

Brigita Deže 

 spremačica

Anica Kaselj 

 spremačica

Đurđica Kovačević 

 vratarka / telefonistica

Anica Kuleš 

 vratarka / telefonistica

Walter Lipovac 

 domar

Mirjana Matić 

 spremačica

Ružica Mijačank 

 spremačica

Gordana Perić 

 spremačica

Zdenka Zrno 

 spremačica

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Martina Plaščak  datum: 7. 2. 2017. 17:59
 


Virtualna šetnja

Kutak za učenike


Kutak za nastavnike


Mapa praktične nastave


GeneHaas Foundation


 


Natjecanje


D2.4 - Majstorska škola


European School Company


FAQ
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Da li treba učiti nove tehnologije (CNC, CAD, CIM...)?





Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju