Datum objave: 30. ožujka 2026.
Kategorija: Natjecanja | STROTERS | Vijesti

Prve medalje STOTERS-a stižu iz atletike

U srijedu, 25. ožujka 2026. godine, na Gradskom vrtu u Osijeku održano je županijsko natjecanje srednjih škola u atletici.

Naši učenici ostvarili su plasman na državno prvenstvo u Karlovcu osvojivši 2.mjesto na županijskom natjecanju iz atletike.

Čestitke Luki 2.S5, Karlu 2.T2, Mateu i Frani 3.RT, Luki 3.S3, Stjepanu 3.TE, Leu, Marku i Matiji 4.RT!

Izvijestila nastavnica
Sanja Novaković, nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture

Pročitajte još

Dan državnosti

Dan državnosti

U tjednu kada obilježavamo Dan državnosti Republike Hrvatske 30. svibnja na nastavi SRO razrednici su održali prigodne tematske sate, a izdvajamo nastavu Povijesti te Politike i gospodarstva gdje se obradio „Nastanak nezavisne i suverene države Hrvatske“ i "Važnost...

Obilježili smo sjećanje na Dobrišu Cesarića

Obilježili smo sjećanje na Dobrišu Cesarića

Prošlo je 45 godina od kada nas je napustio poznati hrvatski pjesnik i prevoditelj Dobriša Cesarić (1902.–1980.) Naši maturanti, učenici 3. S2 razreda, su s nastavnicom hrvatskog jezika Jelenom Buljubašić napravili radionicu na kojoj su pokušali saznati nešto više o...