Korisnik:

Dnevna satnica od 18.1.

« Siječanj 2021 »

Korisne stranice

Ispis statistike od 17. 11. 2011.

Adventski kalendar humanosti

Crveni Križ Osijek je ove godine osmislio adventski kalendar humanosti u kojem svaki dan možemo napraviti određene sitnice, nešto lijepo za ljude oko sebe, jer sitnice čine razliku.
Sudjeluj zajedno s nama i učinimo druge i sebe sretnijima.

Više informacija u nastavku.

"Došlo nam je najljepše doba godine. Doba kada više vremena provodimo sa svojim najmilijima, kada su ljudi na ulici sretni i veseli, kada je grad okićen božićnim ukrasima, obasjan sjajnim lampicama u raznim bojama i oblicima. Doba kada jedva čekamo doći u topli dom, pokriti se dekicom i pogledati film s obitelji.

Ove godine osmislili smo adventski kalendar humanosti u kojem svaki dan možemo napraviti određene sitnice, nešto lijepo za ljude oko sebe, jer sitnice čine razliku. Također, u adventskom kalendaru humanosti, zbog prevencije nestašice krvnih zaliha u Kliničkom bolničkom centru Osijek, u suradnji s trgovačkim centrom Portanova i Kliničkim zavodom za transfuzijsku medicinu, organiziramo adventske akcije dobrovoljnog davanja krvi svake subote do Božića.

Akcije će se provoditi 5., 12., i 19.12., od 16 do 19 sati na 2. katu TC Portanova (pokraj restorana Polaris). U ovo blagdansko vrijeme i vrijeme darivanja, poklonimo nekome dio sebe, darujmo krv i spasimo nečiji život, nečijeg člana obitelji vratimo kući za Božić kako bi ga proslavili zajedno. Daruj krv, pokloni život i nekome učini ovaj Božić najboljim do sada."

Ravnatelj Crvenog križa Osijek: Denis Ćosić, dipl. ing.

objavio: Martina Plaščak   datum: 3. 12. 2020.

Virtualna šetnja

Naši EU projekti

Naši učenici i nastavnici su putovali u sklopu Comenius i Erasmus+ projekata.

Pogledajte gdje smo sve bili !

Solarna kuća

HTEC

Kutak za učenike

Kutak za nastavnike

Mapa praktične nastave

Natjecanje

D2.4 - Majstorska škola

European School Company

Da li treba učiti nove tehnologije (CNC, CAD, CIM...)?