Ovaj mjesec: 1961

Svečana dodjela svjedodžbi maturantima generacije 2018./2019.

U petak 28.6.2019. godine u 18:00 sati u holu Škole na svečanoj priredbi za roditelje uz nazočnost djelatnika Škole maturantima su dodijeljene svjedodžbe i diplome o završenom srednjoškolskom obrazovanju, ali i pohvalnice te nagrade za uspjeh.

Više u nastavku klikom na opširnije.

"Dobrodošli, dragi maturanti. Danas je dan kada ćete u ruke dobiti potvrde svoga uspjeha, svoga rada i truda.

Danas ćemo pozdraviti vas, maturante, generaciju 2018./2019.  i poželjeti vam sretan put u budućnost." riječi su s kojima su bivša učenica Škole Nikolina i sadašnja maturantica Dora započele Svečanost te pozvale ravnatelja, gospodina Ivana Adrića da im uputi još koju mudru riječ.

Kaže se da je to što znamo kapljica, a ono što ne znamo, more. Ove svjedodžbe koje ćete danas primiti neka budu još jedna kap u vašem moru znanja koje vam nitko ne može oduzeti.

Je li moguće od 19 različitih osobnosti stvoriti dobru i povezanu cjelinu? Ovaj razred je dokazao da jest. Poput slagalice,  svaki dio je različit, ali je pronašao svoje mjesto u zajedničkoj slici.

4.RT razred s razrednikom Danijelom Kovačevićem

Razred je ovo u kojemu su gotovo svi donedavno bili ćelavi; jedino im razrednica ima kosu. Ipak, kako sami tvrde, kada bi netko pokušao sastaviti bolji razred od ovoga, to nikako ne bi uspio. Iako je nekima do sada već i narasla kosa, vjerojatno od muke zbog državne mature, ovo je razred najboljih ćelavaca. Osim toga, oni su i mišićavi, pametni, najveći i svakako najglasniji, čime potvrđuju onu staru: „Kakav razred, takva razrednica“.

4.TE s razrednicom Amandom Glavaš

Dobra atmosfera je uvijek vladala u ovome razredu. Njih 16 uvijek je  bilo spremno pomoći jedan drugome, dati savjet. No rijetko kad su se mogli složiti oko bilo čega, osim u ozbiljnim situacijama. E, tada ih nitko nije mogao rastaviti, pa ni kraj školske godine. Upravo je taj kraj za ovaj razred početak prijateljstva koji će spajati 17 duša tijekom cijeloga života.

4.TV s razrednicom Valentinom Hrastinskim

Kaže se da iza svakog uspješnog muškarca stoji žena. A iza ovog uspješnog razreda, ako niste znali, stoje tri žene: blagajnica, predsjednica i razrednica! Očigledno su ovaj razred vodile čvrste ženske ruke.

3.S1 s razrednicom Marijom Pavelić

Iako su prvi razred započeli kao pravi lumeni, zainteresiranost za školu im je iz nepoznatih razloga s godinama strmoglavo opadala. U trećem razredu su bili preumorni od svega i po školi se šuškalo da će mnogi odustati na samome cilju. Ali, uz čvrsto vodstvo njihove razrednice, ipak su uspjeli!

3.S2 s razrednicom Mirelom Unukić

U ovome razredu nema ni deset učenika. Kažu da ih je u početku bilo više. Njih je osmero. Oni koji su ostali do kraja i uspjeli maturirati svjedoci su vlastitog napretka, sazrijevanja i odrastanja. Iako je u početku bilo napeto, dečki su dokazali da su sasvim ok. Malo ih je, ali oni su tu!

3.S3 s razrednikom Davorom Starčevićem

Ova složna momčad uvijek je bila spremna pomoći, a također su  bili i dobri prijatelji. Iako nije bilo lako ići u korak s brojnim zahtjevnim treninzima njihova razrednika koji ih je od prvog dana uspješno vodio prema završnim minutama utakmice, dečki su uspjeli.

3.S4 s razrednikom Inoslavom Damjanovićem

S ovom generacijom kreće i nova tradicija u Školi. Fotografiranje maturanata po razredima s razrednicima i zajedničko objavljivanje kao na fotografiji.

Za svečanost je zaslužna profesorica Inga Čunović.

objavio: Martina Plaščak   datum: 3. 7. 2019.