Dobro došli!

Nova mrežna stranica Strojarske tehničke škole Osijek

Obrazovanje odraslih

Strojarska tehnička škola Osijek ima odobrenja od nadležnog Ministarstva i izvodi obrazovanje odraslih osoba za programe iz
sektora strojarstvo, brodogradnja i metalurgija. U školi se provode programi nastavka obrazovanja, prekvalifikacije i osposobljavanja.
U provedbi ovog projekta Škola surađuje s Hrvatskih zavodom za
zapošljavanje i s ostalim gospodarskim subjektima regije. Prateći razvoj ovog područja obrazovanja u zadnjih nekoliko godina škola je inovirala postojeće i osmislila nove programe obrazovanja odraslih osoba te za njih ishodila potrebna odobrenja za rad.

1. Prekvalifikacija i nastavak obrazovanja

strojarski tehničar, automehaničar, autolimar, instalater grijanja i klimatizacije, vodoinstalater, plinoinstalater, bravar, limar

2. Osposobljavanje

zavarivač za plinski postupak, zavarivač MIG/MAG postupkom,
zavarivač REL postupkom, zavarivač TIG postupkom, rezač plamenom, dimnjačar, limar, bravar, rukovatelj CNC strojevima, AutoCAD dizajner

3. Usavršavanje

monter solarnih toplovodnih sustava, monter fotonaponskih sustava

4. Mikrokvalifikacije

Vaučer za obrazovanje nezaposlenih i zaposlenih osoba, o kojem možete više pročitati na https://vauceri.hzz.hr/, jest mjera Hrvatskog zavoda za zapošljavanje. Strojarska tehnička škola Osijek pridružuje se kao pružatelj obrazovanja.

Više informacija.

uspjesi učenika na natjecanjima, smotrama i stvaralačkim natječajima

projektne aktivnosti u kojima sudjeluju učenici i nastavnici

Humanitarne akcije